Najbliższy kurs: Polska > Szwajcaria | Szwajcaria > Polska

Praca

Dołącz do nas!

W naszym zespole cenimy ludzi otwartych, rzetelnych i pracowitych.
W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisku:

Kierowca

Opis stanowiska

Poszukujemy kierowcy na trasie Polska-Szwajcaria. Transporty są wykonywane w systemie tygodniowym – wyjazd z Polski jest zawsze w pierwszej połowie tygodnia, tryb pracy 4-5 dniowy. Przygotowanie trasy oraz dokumentacji jest po stronie pracodawcy. Do obowiązków kierowcy należy zebranie, zabezpieczenie na czas transportu oraz dostawa towaru pod wskazany adres, a także komunikacja z klientem.

Wymagania

  • Znajomość języka angielskiego
  • Znajomość języka niemieckiego lub francuskiego będzie dodatkowym atutem
  • Prawo jazdy Kat. B
  • Doświadczenie w branży transportowej będzie dodatkowym atutem
  • Posiadanie wysokich kompetencji interpersonalnych
  • Wysoka kultura osobista

Oferujemy

  • Pracę w miłym i elastycznym środowisku
  • Wynagrodzenie adekwatne do wykonywanych usług
  • Umowę o prace/umowę zlecenie – według preferencji kandydata
  • Służbowy telefon oraz system nawigacji na czas wykonywania pracy
  • Służbową odzież

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV

Możesz aplikować za pomocą formularza:

    Wysłać do nas CV na adres mailowy:

    kontakt@widmetrans.pl

    lub listownie:

    Usługi Transportowe WIDMETRANS Przemysław Hędrzak

    Humniska 708 36-206 Humniska

    Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami. Przesłanych CV nie zwracamy.

    Ciekawostki ze świata transportu

    Jak przygotować przesyłki drobnicowe do transportu?

    Wiele osób zastanawia się, jak przygotować przesyłki drobnicowe do transportu. Tzw. drobnica stanowi specyficzny załadunek, który wymaga odpowiedniego zapakowania i przygotowania do transportu. Właściwe przygotowanie ładunku drobnicowego do transportu nie tylko...

    Dlaczego warto korzystać z transportu drogowego?

    Transport drogowy należy do najczęściej wykorzystywanych form transportu na świecie. Przede wszystkim ze względu na możliwość pokonywania krótkich, jak i długich tras. Ale to nie jedyne zalety transportu drogowego. Poniżej...